



Kuddfodral SvaneforsFrieda
Rek. pris 399 kr
!
235 kr 271 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Frieda
235 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Frieda Kuddfodral Multi 45x45cm
Mönstrat kuddfodral med broderat mönster och enfärgad baksida i bomull. Dragkedja i nederkant. Mått 45x45cm. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1628-47-999 |
| Färg | Multi |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Frieda |
| Mått | 45x45 cm |
| EAN-nr | 7332623424097 |

