



Kuddfodral SvaneforsLilja
Rek. pris 599 kr
!
353 kr 397 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Lilja
353 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lilja Kuddfodral Toast 45x45cm
Mönstrat kuddfodral med sammetsapplikationer på linneliknande tyg på framsidan och sammet på baksidan. Dragkedja i nederkant. Mått 45x45cm. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1623-47-124 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Lilja |
| Mått | 45x45 cm |
| EAN-nr | 7332623424042 |

