Kuddfodral Svanefors Trond 35x80
Rek. pris 499 kr
fr.294 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trond 35x80
294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kuddfodral i bouclé. Dragkedja i nederkant. Mått 35x80cm. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Kuddfodral i bouclé. Dragkedja i nederkant. Mått 35x80cm. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Beige, Brun, Offwhite |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | 95% Polyester |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Trond |
| Mått | 80x35 cm |
