Kuddfodral Svanefors TrondRosa, 60x60 cm
Rek. pris 549 kr
276 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rosa
Bredd:
600 mm

Trond
Rosa, 60x60 cm
276 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kuddfodral i bouclé. Dragkedja i nederkant. Mått 45x45 cm. Innerkudde köpes separat. För ett välfyllt utseende köp gärna en innerkudde som är något större, ca 50x50 cm.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Kuddfodral i bouclé. Dragkedja i nederkant. Mått 45x45 cm. Innerkudde köpes separat. För ett välfyllt utseende köp gärna en innerkudde som är något större, ca 50x50 cm.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 95% Polyester, 5% Akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1334-48-005 |
| Färg | Rosa |
| Material | 95% Polyester, 5% Akryl |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Trond |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Mått | 60x60 cm |
| Djup | 0,1 mm |
| EAN-nr | 7332623414180 |
