Örngott Borganäs of Sweden 65x90 cm
fr.149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

65x90 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Örngott i skön och mjuk bomull.
Recensioner
LinusVerifierad köpare
för 4 år sedanSvårt att hitta örngott i den här storleken så vi prövade pga bra pris. Det är dock inte särskilt bra kvalitet eller skönt tyg, och de är väldigt stora. Krävs en väldigt hög och hårt stoppad kudde för att fylla ut det, annars blir det bara som en stor påse med väldigt lite kudde i...
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Färg | Mörkgrå, Svart, Vit |
| Utförande | Enkelsäng/Dubbelsäng |
| Mått | 65x90 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Örngott |
| Märkesspecifika Egenskaper | Invik 25 cm |
| Certifiering | OEKO-TEX Made in green, Certifikatnr: M1VLPAF10,3039 0041 |
| Vikt | 0,25 kg |

