Överkast Borganäs of Sweden Quilt 150x250 cmBeige
595 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Quilt 150x250 cm
Beige
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Borganäs quiltat sängöverkast med mjuk fyllning och en tvättad look. Tillverkat av 100% polyester. Mått 150x250 cm, passar enkelsäng.
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Borganäs quiltat sängöverkast med mjuk fyllning och en tvättad look. Tillverkat av 100% polyester. Mått 150x250 cm, passar enkelsäng.
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Art.Nr. | 6072121 |
| Färg | Beige |
| Utförande | För enkelsäng |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 250 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Sängöverkast |
| Serie | Quilt |
| Vikt | 1,125 kg |
| EAN-nr | 7340153320765 |


