Överkast Borganäs of Sweden Quilt 250x250 cm
fr.995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Quilt 250x250 cm
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Borganäs quiltat sängöverkast med mjuk fyllning och en tvättad look. Tillverkat av 100% polyester. Mått 250x250 cm, passar dubbelsäng.
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Borganäs quiltat sängöverkast med mjuk fyllning och en tvättad look. Tillverkat av 100% polyester. Mått 250x250 cm, passar dubbelsäng.
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Utförande | För dubbelsäng |
| Mått | 250x250 cm |
| Bredd | 250 cm |
| Längd | 250 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Sängöverkast |
| Serie | Quilt |
| Vikt | 1,0625 kg |
