Överkast Borganäs of Sweden Quilt 250x250 cmVit
995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Quilt 250x250 cm
Vit
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Borganäs quiltat sängöverkast med mjuk fyllning och en tvättad look. Tillverkat av 100% polyester. Mått 250x250 cm, passar dubbelsäng.
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Borganäs quiltat sängöverkast med mjuk fyllning och en tvättad look. Tillverkat av 100% polyester. Mått 250x250 cm, passar dubbelsäng.
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Art.Nr. | 6072201 |
| Färg | Vit |
| Utförande | För dubbelsäng |
| Mått | 250x250 cm |
| Bredd | 250 cm |
| Längd | 250 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Sängöverkast |
| Serie | Quilt |
| EAN-nr | 7340153324695 |
