Överkast Svanefors CiaLinne, Mått: 260x260 cm
Rek. pris 2 699 kr
2 295 kr
1 995 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Linne
Utförande:
Dubbelsäng

Cia
Linne, Mått: 260x260 cm
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Quiltat sammetsöverkast Cia med broderade prickar. Passar för enkelsäng eller nertill på en dubbelsäng. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Quiltat sammetsöverkast Cia med broderade prickar. Passar för enkelsäng eller nertill på en dubbelsäng. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1026-94-021 |
| Färg | Linne |
| Utförande | Dubbelsäng |
| Mått | 260x260 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Överkast |
| Serie | Cia |
| EAN-nr | 7332623356237 |


