Överkast Svanefors Mavis
Rek. pris 1 199 kr
fr.1 020 kr
fr.885 krFrån 13 %Kampanj17 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mavis
885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Överkast Mavis i matelassé, det vill säga ett tyg vävt i två lager med upphöjt nästan vadderat mönster. 51% Bomull, 49% Polyester.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Överkast Mavis i matelassé, det vill säga ett tyg vävt i två lager med upphöjt nästan vadderat mönster. 51% Bomull, 49% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Offwhite |
| Mått | 180x260, 260x260 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 180, 260 cm |
| Material | 51% Bomull, 49% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Mavis |
| Vikt | 1,64, 2,37 kg |
