


Överkast SvaneforsMavisMått: 180x260 cm
Rek. pris 1 199 kr
!
885 kr1 019 kr
Spara 13 %
Kampanj
9 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Mått (cm)

Mavis
Mått: 180x260 cm 885 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Överkast Mavis i matelassé, det vill säga ett tyg vävt i två lager med upphöjt nästan vadderat mönster. 51% Bomull, 49% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1370-93-002 |
| Färg | Offwhite |
| Mått | 180x260 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 180 cm |
| Material | 51% Bomull, 49% Polyester |
| Produkttyp | Överkast |
| Serie | Mavis |
| Vikt | 1,64 kg |
| EAN-nr | 7332623412926 |
