Överkast Venture Home Jilly
fr.183 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jilly
183 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lyxigt överkast för dig som vill skapa hotellkänsla hemma. Jilly överkast passar fint för dig som vill ha lite extra lyxig känsla i sovrummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lyxigt överkast för dig som vill skapa hotellkänsla hemma. Jilly överkast passar fint för dig som vill ha lite extra lyxig känsla i sovrummet.
Skötselråd: Maskintvätt 30 grader.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grön, Ljusgrå |
| Mått | 150x80, 180x80, 260x260, 260x80 cm |
| Bredd | 150, 180, 260 cm |
| Längd | 80, 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Överkast |
| Serie | Jilly |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5 mm |
