Överkast Venture Home Juni
fr.224 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Juni
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Överkastet Juni är perfekt för dig som vill ha en klassisk och tidlös look hemma som håller över tid! Överkastet är tillverkat i mikrofiber och har harmoniska kulörer som är lätta att matcha med övrig inredning i hemmet. Skapa en städad och inbjudande känsla i sovrummet och bädda med ett eller flera överkast för en lyxigare hotellkänsla!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Överkastet Juni är perfekt för dig som vill ha en klassisk och tidlös look hemma som håller över tid! Överkastet är tillverkat i mikrofiber och har harmoniska kulörer som är lätta att matcha med övrig inredning i hemmet. Skapa en städad och inbjudande känsla i sovrummet och bädda med ett eller flera överkast för en lyxigare hotellkänsla!
Dokument
Recensioner
Magnus ÖVerifierad köpare
för 2 år sedanFint överkast passar perfekt
+ Mjukt. Snyggt
+ Mjukt och fint
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Antracit, Beige, Ljusrosa |
| Mått | 250x150, 260x180, 260x260 cm |
| Bredd | 250, 260 cm |
| Längd | 150, 180, 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Juni |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5 mm |
