Överkast Venture Home JuniLjusrosa, Mått: 260x180 cm
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusrosa

Juni
Ljusrosa, Mått: 260x180 cm
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Överkastet Juni är perfekt för dig som vill ha en klassisk och tidlös look hemma som håller över tid! Överkastet är tillverkat i mikrofiber och har harmoniska kulörer som är lätta att matcha med övrig inredning i hemmet. Skapa en städad och inbjudande känsla i sovrummet och bädda med ett eller flera överkast för en lyxigare hotellkänsla!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Överkastet Juni är perfekt för dig som vill ha en klassisk och tidlös look hemma som håller över tid! Överkastet är tillverkat i mikrofiber och har harmoniska kulörer som är lätta att matcha med övrig inredning i hemmet. Skapa en städad och inbjudande känsla i sovrummet och bädda med ett eller flera överkast för en lyxigare hotellkänsla!
Dokument
Recensioner
Magnus ÖVerifierad köpare
för 2 år sedanFint överkast passar perfekt
+ Mjukt. Snyggt
+ Mjukt och fint
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15993-412 |
| Färg | Ljusrosa |
| Mått | 260x180 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 180 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Juni |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5 mm |
| EAN-nr | 7350133235507 |





