Överkast Venture Home Lias
fr.290 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lias
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Överkastet Lias i mjuk mikrofiber ger en varm känsla i sovrummet och den vackra kulören ger ett mysig och ombonat intryck. Lias är ett quiltat överkast och har en dekorativ broderad kant med fransar som ger en fin effekt till din bäddning.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Överkastet Lias i mjuk mikrofiber ger en varm känsla i sovrummet och den vackra kulören ger ett mysig och ombonat intryck. Lias är ett quiltat överkast och har en dekorativ broderad kant med fransar som ger en fin effekt till din bäddning.
Venture Home rekommenderar att vid eventuella fläckar använda fläckborttagning och vädra textilen ofta för att bevara färg och form. Maskintvätt 40 grader.
Dokument
Recensioner
Elisabet Verifierad köpare
för 1 vecka sedanUsel kvalitet. Fällde rostfärgade fibrer i mängder så även efter tvätt. Slängde överkastet.
+ Fin färg.
- Usel kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Brun, Rost |
| Mått | 260x180, 260x260 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 180, 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Lias |
| Användningsområde | Inomhus |
