Beskrivning
Milo överkast i fin kvalité gjort av linne i färgen ljusgrå. Linne är ett slittåligt material som bara blir finare med åren. Skötselråd: Skontvätt 30 grader.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige, Grå |
| Mått | 260x260 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Överkast |
| Serie | Milo |
| Användningsområde | Inomhus |



