Överkast Venture Home Milo
fr.452 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Milo
452 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Överkast Venture Home Milo är ett överkast i fin kvalité gjort av linne. Linne är ett slittåligt material som bara blir finare med åren.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Överkast Venture Home Milo är ett överkast i fin kvalité gjort av linne. Linne är ett slittåligt material som bara blir finare med åren.
Skötselråd: Skontvätt 30 grader.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16001-602S |
| Färg | Beige, Ljusgrå |
| Mått | 250x150, 260x180 cm |
| Bredd | 250, 260 cm |
| Längd | 150, 180 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Milo |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5 mm |
