Överkast Venture Home NikiBeige, Mått: 260x260 cm
549 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige
Mått:
260x260 cm

Niki
Beige, Mått: 260x260 cm
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Överkastet Niki passar perfekt för dig som vill bädda med neutrala toner men samtidigt få till den där moderna känslan i sovrummet. Niki är tillverkat i microfiber som ger ett mjukt och följsamt intryck på sängen, och med de dekorativa sömmarna i blommönster ger det ett behagligt och ögenfallande intryck!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Överkastet Niki passar perfekt för dig som vill bädda med neutrala toner men samtidigt få till den där moderna känslan i sovrummet. Niki är tillverkat i microfiber som ger ett mjukt och följsamt intryck på sängen, och med de dekorativa sömmarna i blommönster ger det ett behagligt och ögenfallande intryck!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15997-502 |
| Färg | Beige |
| Mått | 260x260 cm |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Niki |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5 mm |
| EAN-nr | 7350133235750 |





