Överkast Venture Home NillaLjusrosa, Mått: 250x150 cm
Rek. pris 389 kr
369 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusrosa
Mått:
250x150 cm

Nilla
Ljusrosa, Mått: 250x150 cm
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nilla överkast är tillverkat med två sidor i olika tyger och passar pefekt för dig som vill ändra om i sovrummet med jämna mellanrum! Ena sidan av överkastet är klassiskt enkelt quiltat tyg som ger ett städat och harmoniskt intryck. Andra sidan är tillVelvett i mjukt och skönt sherpa som ger den där mysiga känslan till rummet. Bädda med överkastet på ena eller andra sidan för en enhetlig karraktär, eller vik upp i ovankant för att kombinera de två tygen i en härlig mix av material i bäddningen!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Nilla överkast är tillverkat med två sidor i olika tyger och passar pefekt för dig som vill ändra om i sovrummet med jämna mellanrum! Ena sidan av överkastet är klassiskt enkelt quiltat tyg som ger ett städat och harmoniskt intryck. Andra sidan är tillVelvett i mjukt och skönt sherpa som ger den där mysiga känslan till rummet. Bädda med överkastet på ena eller andra sidan för en enhetlig karraktär, eller vik upp i ovankant för att kombinera de två tygen i en härlig mix av material i bäddningen!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15978-712 |
| Färg | Ljusrosa |
| Mått | 250x150 cm |
| Bredd | 250 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Nilla |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 10 mm |
| EAN-nr | 7350133235361 |





