Överkast Venture Home SallyBlå, Mått: 150x80 cm
207 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
Mått:
150x80 cm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sally är ett quiltat överkast med en mjuk och inbjudande känsla i en tvättad kvalité med broderade knappar. Överkastet ger en lugn och harmonisk känsla till sovrummet. Kombinera med annat överkast lager på lager i samma eller annat material för ett mer lyxigt intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sally är ett quiltat överkast med en mjuk och inbjudande känsla i en tvättad kvalité med broderade knappar. Överkastet ger en lugn och harmonisk känsla till sovrummet. Kombinera med annat överkast lager på lager i samma eller annat material för ett mer lyxigt intryck.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15982-407 |
| Färg | Blå |
| Mått | 150x80 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Sally |
| Djup | 5 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133235460 |





