Överkast Venture Home SallyBeige, Mått: 180x80 cm
309 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige
Mått:
180x80 cm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sally är ett quiltat överkast med en mjuk och inbjudande känsla i en tvättad kvalité med broderade knappar. Överkastet ger en lugn och harmonisk känsla till sovrummet. Kombinera med annat överkast lager på lager i samma eller annat material för ett mer lyxigt intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sally är ett quiltat överkast med en mjuk och inbjudande känsla i en tvättad kvalité med broderade knappar. Överkastet ger en lugn och harmonisk känsla till sovrummet. Kombinera med annat överkast lager på lager i samma eller annat material för ett mer lyxigt intryck.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15984-402 |
| Färg | Beige |
| Mått | 180x80 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Sally |
| Djup | 5 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133235651 |






