Prydnadspläd Borganäs of Sweden MeleradGrå
795 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pläd tillverkad i en mjuk ullmix av restgarner vilket ger varje pläd ett unikt utseende. Pläden har en tjock och skön kvalitet med borstad yta och fransar på kortsidorna.
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Pläd tillverkad i en mjuk ullmix av restgarner vilket ger varje pläd ett unikt utseende. Pläden har en tjock och skön kvalitet med borstad yta och fransar på kortsidorna.
Information
- Påslakan: 170x130 cm
- Konstruktion: 290-295 g/m²
- Påslakan: 170x130 cm
- Konstruktion: 290-295 g/m²
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Art.Nr. | 8031123 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 55% Akryl, 30% Ull, 15% Nylon |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Borganäs |
| Vikt | 0,83 kg |
| EAN-nr | 7340153321434 |



