Fot till Elementskydd Lundbergs Labb Furu FCS
305 kr
30 dagars prisgaranti

Labb Furu FCS
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fot i obehandlad furu för fristående elementskydd. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20583 |
| Serie | Elementskydd |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Höjd | 13 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Förlängningsbart | Nej |
| Djup | 18 cm |
| EAN-nr | 7392118205839 |

