Gavelpar Sida till Elementskydd Lundbergs Obehandlad Furu FCSBredd: 200 mm
1 069 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
20 cm

Obehandlad Furu FCS
Bredd: 200 mm
1 069 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gavelsidor för elementskydd i obehandlad furu där monteringsdetaljer medföljer. Kapningsbara för anpassning till dina önskade mått. Säljes i par.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Gavelsidor för elementskydd i obehandlad furu där monteringsdetaljer medföljer. Kapningsbara för anpassning till dina önskade mått. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20581 |
| Serie | Elementskydd |
| Material | Furu |
| Höjd | 105 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Mått | 200x1050x16 mm |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7392118205815 |
