Mittben Ida 50x945 Vit
Rek. pris 705 kr
428 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mittben Ida 50x945 Vit
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsEgenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20546 |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 945 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Ida |
| Material | Mdf |
| Tjocklek | 20 mm |
| Produkttyp | Mittben |
| EAN-nr | 7392118205464 |

