Mittben till Elementskydd Lundbergs Ida Ek FCS
799 kr
30 dagars prisgaranti

Ida Ek FCS
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ben för elementskydd i obehandlad ek där monteringsdetaljer medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20593 |
| Serie | Elementskydd |
| Material | Ek |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Höjd | 94,5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Förlängningsbart | Nej |
| Djup | 2 cm |
| EAN-nr | 7392118205938 |

