
Fönsterbänk LundbergsEbba Obehandlad Furu FCS600x160x19 mm
195 kr
30 dagars prisgaranti
Mått

Ebba Obehandlad Furu FCS
600x160x19 mm 195 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fönsterbänk i massiv furu med hellamell. Vändbar med svagt profilerade sidor.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 21197 |
| Material | Furu |
| Serie | Ebba |
| Mått | 600x160x19 mm |
| Bredd | 60 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Tjocklek | 1,9 cm |
| EAN-nr | 7392118211977 |
