
Fönsterbänk LundbergsHelen Obehandlad Furu FCS900x160x20 mm
249 kr
30 dagars prisgaranti
Mått
Beskrivning
Fönsterbänk i massivt furu med hellamell, profilfräst på kortsidorna och en långsida.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 10209 |
| Material | Furu |
| Serie | Helen |
| Mått | 900x160x20 mm |
| Tjocklek | 2 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| EAN-nr | 7392118102091 |

