Fönsterbänk Lundbergs Leah
Rek. pris 569 kr
fr.499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Leah
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fönsterbänk Lundbergs Leah är en fönsterbänk i MDF med synliga ytor folierade med marmormönstrad AC3 folie. Framkantens undersida har en 30 mm marmorfolierad rest. Den har vit spärrfolie och kantlistad kortkant.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Lundbergs Leah är en fönsterbänk i MDF med synliga ytor folierade med marmormönstrad AC3 folie. Framkantens undersida har en 30 mm marmorfolierad rest. Den har vit spärrfolie och kantlistad kortkant.
Recensioner
Jessica MVerifierad köpare
för 1 år sedanBlev så ljust o fint vid fönstret, vi är så nöjda!
JennyVerifierad köpare
för 2 år sedanFina fönsterbrädor, lätta att sätta på plats
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 800, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1800 mm |
| Material | MDF |
| Serie | Leah |
| Tjocklek | 19 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Produkttyp | Fönsterbänk |



