Fönsterbänk Lundbergs Nova Vitlackad
Rek. pris 485 kr
fr.304 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nova Vitlackad
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i något tjockare utförande i A-klassad och vitlackad (NCS S0500-N, glans 35) MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 180 mm |
| Längd | 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Nova |
| Tjocklek | 28 mm |
| Färg | Vit |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Fönsterbänk |


