Fönsterbänk Lundbergs Nova Vitlackad1000mm
Rek. pris 485 kr
304 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1000 mm

Nova Vitlackad
1000mm
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i något tjockare utförande i A-klassad och vitlackad (NCS S0500-N, glans 35) MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 910510 |
| Bredd | 180 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Nova |
| Tjocklek | 28 mm |
| Färg | Vit |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Fönsterbänk |
| EAN-nr | 7392119105107 |


