Fönsterbänk Lundbergs Vera Vit
Rek. pris 285 kr
fr.221 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vera Vit
221 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Vera vitlackad mdf. Finns i längder mellan 800-1800 mm.
Finns i längder mellan 800-1800 mm. Bredd 175 mm. Tjocklek 23 mm.
Konsol ingår ej.
Konsol ingår ej.
Recensioner
Calle Svensson Verifierad köpare
för 10 månader sedanPraktiska om du vill ha integrerad fönsterbräda
Melek DoganVerifierad köpare
för 8 år sedanDen var jättefin. Jag är jättenöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 175 mm |
| Längd | 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1800 mm |
| Material | MDF |
| Serie | Vera |
| Tjocklek | 23 mm |
| Utförande | Vit |
| Produkttyp | Bänk |



