
FyllningShoji Frost
Rek. pris 915 kr
!
495 kr 819 kr
Sänkt pris!
Spara 324 kr
30 dagars prisgaranti

Fyllning Shoji Frost
495 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fyllning till Shoji ramverk. Bredd 828 mm. Höjd 529 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 40435 |
| Utförande | Frost |
| Serie | Shoji |
| Produkttyp | Fyllning |
| Höjd | 529 mm |
| Tjocklek | 3,2 mm |
| Bredd | 828 mm |
| EAN-nr | 7392118404355 |
