Fyllning Shoji Svart
Rek. pris 219 kr
159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Fyllning Shoji Svart
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsEgenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 40442 |
| Utförande | Svart |
| Höjd | 529 mm |
| Serie | Shoji |
| Tjocklek | 3,2 mm |
| Produkttyp | Fyllning |
| Bredd | 828 mm |
| EAN-nr | 7392118404423 |

