Barnstol Venture Home VelvetRosa/Svart
Pris/frp 790:-
395 kr/st30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rosa/Svart

Velvet
Rosa/Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barnstol Venture Home Velvet är en fin matstol för barn. Den är tillverkad av sammet med fyra ben av svart metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnstol Venture Home Velvet är en fin matstol för barn. Den är tillverkad av sammet med fyra ben av svart metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18062-889 |
| Färg | Rosa/Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 42 cm |
| Rygghöjd | 28 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Velvet |
| Sitthöjd | 32 cm |
| Sittdjup | 32 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088092 |



