Ben Theofils 555 4-Pack
Rek. pris 695 kr/frp
fr.555 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

555 4-Pack
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Exklusivt möbelben i snygg design. Benen levereras i 4-pack. Justerbar + 10 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Borstat Stål, Krom, Matt Grå, Mattborstat Stål, Mattvit, Svart |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 10 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 100, 150 mm |

