







Matbord In LivingCibusVit, 180x90 cm
Rek. pris 3 999 kr
!
2 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cibus
Vit, 180x90 cm2 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matbord In Living Cibus är ett bord i modern stil i vit högglanslack. Bordet är stort och rejält med gott om plats för hela familjen. Kombinera gärna detta matbord med några av In Livings matstolar i svart läder för en stilmässig fullträff i matsalen. 2 st iläggsskivor ingår.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 652646 |
| Färg | Vit |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Cibus |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Stil | Tidlös |
| Klaff | Nej |
| Stomme | MDF |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Högblank |
| Iläggsskiva | Nej |
