Matbord Venture Home PiazzaFärg: Trä/natur
3 615 kr
30 dagars prisgaranti

Piazza
Färg: Trä/natur
3 615 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Piazza är ett modernt matbord med smakfulla materialval och färger. Bordet har en bordsskiva i sprayglas och korsade, svarta metallben som ger bordet en modern stil och plats för många stolar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Piazza är ett modernt matbord med smakfulla materialval och färger. Bordet har en bordsskiva i sprayglas och korsade, svarta metallben som ger bordet en modern stil och plats för många stolar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19891-125 |
| Färg | Trä |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Glas |
| Serie | Piazza |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
