Matbord Venture Home Slider med iläggsskivaWhitewash
12 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Whitewash

Slider med iläggsskiva
Whitewash
12 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slider från Vind är ett rektangulärt, stilrent matbord med två stycken 40 cm iläggsskivor. Bordet har ben och bordsskiva av ekfanér med en kärna i spånskiva.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Slider från Vind är ett rektangulärt, stilrent matbord med två stycken 40 cm iläggsskivor. Bordet har ben och bordsskiva av ekfanér med en kärna i spånskiva.
Mått:
- Längd: 170/210/250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Tack vare de två illäggsskivorna som ingår kan längden på bordet lätt förändras inför olika tillfällen.
Lättare montering krävs.
- Längd: 170/210/250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Tack vare de två illäggsskivorna som ingår kan längden på bordet lätt förändras inför olika tillfällen.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15017-600 |
| Färg | Whitewash |
| Längd | 170 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Ekfanér/Spånskiva |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Slider |
| Längd med förlängning | 250 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088788 |








