









Matbord VindSlider med iläggsskivaWhitewash
12 269 kr18 969 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Whitewash

Slider med iläggsskiva
Whitewash12 269 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Slider från Vind är ett rektangulärt, stilrent matbord med två stycken 40 cm iläggsskivor. Bordet har ben och bordsskiva av ekfanér med en kärna i spånskiva.
Mått:
- Längd: 170/210/250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Tack vare de två illäggsskivorna som ingår kan längden på bordet lätt förändras inför olika tillfällen.
Lättare montering krävs.
- Längd: 170/210/250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Tack vare de två illäggsskivorna som ingår kan längden på bordet lätt förändras inför olika tillfällen.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
|---|---|
| Art.Nr. | 15017-600 |
| Färg | Whitewash |
| Längd | 170 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Ekfanér/Spånskiva |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Slider |
| Längd med förlängning | 250 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088788 |


