








Matgrupp BarkNoira Runt Matbord 120 cm med 4 Dastoori MatstolSvart
Rek. pris 11 999 kr
!
9 999 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Noira med 4 stolar. En perfekt blandning av stil och funktionalitet. Med sin runda form och diameter på 120 cm rymmer det enkelt fyra personer, vilket gör det till ett utmärkt val för mindre utrymmen eller för ett mindre hushåll. Det ribbade bordsbenet är tillverkat i massiv valnöt ger en robust känsla och säkerställer att detta matbord kommer att vara en del av ditt hem i år framöver.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Noira med 4 stolar. En perfekt blandning av stil och funktionalitet. Med sin runda form och diameter på 120 cm rymmer det enkelt fyra personer, vilket gör det till ett utmärkt val för mindre utrymmen eller för ett mindre hushåll. Det ribbade bordsbenet är tillverkat i massiv valnöt ger en robust känsla och säkerställer att detta matbord kommer att vara en del av ditt hem i år framöver.
Matbord
- Höjd: 76 cm
- Diameter: 120 cm
- Bordsskivans tjocklek: 2.5 cm
- Höjd till bordsskiva: 76 cm
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 75 cm
- Höjd till armstöd: 66 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Ryggstödets höjd: 36 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 55.5 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Höjd: 76 cm
- Diameter: 120 cm
- Bordsskivans tjocklek: 2.5 cm
- Höjd till bordsskiva: 76 cm
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 75 cm
- Höjd till armstöd: 66 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Ryggstödets höjd: 36 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 55.5 cm
- Sitthöjd: 46 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000143 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 55,5 cm |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Noira |
| Antal Stolar | 4 |
| Tillverkarens Art.Nr. | B000000143 |
| Form bord | Runt |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |

