
Matgrupp Venture HomeIna med 4 Plake Stolar
fr.7 989 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Ina med 4 Plake Stolar är en stilren matgrupp med ett förlängningsbart matbord i MDF med bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med stolsben i metall och sitsar i polyester.
Mått Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75,5 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 60,5 cm
- Höjd: 86 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
- Längd: 160 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75,5 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 60,5 cm
- Höjd: 86 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Grå/Blå/Vit, Grå/Vit/Ljusgrå, Natur/Svart/Blå, Natur/Svart/Grå, Svart/Grå/Svart, Svart/Svart, Trä/natur |
| Längd | 160 cm |
| Rygghöjd | 39 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ina |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Längd med förlängning | 200 cm |







