





Matgrupp Venture HomeOlivia med 4 Polar StolarSvart/Ek
12 209 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Ek

Olivia med 4 Polar Stolar
Svart/Ek12 209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stilren matgrupp som bjuder in till sociala stunder med nära och kära! Matbord Olivia har en smakfull Skandinavisk design och robust utformning. Bordet har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn, rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlade under bordets mitt. Stolsryggen är helklädd i stoppat polyestertyg och benen är i pulverlackerad metall. Skapa ett stilrent blickfång i hemmets hjärta - här hamnar ingen på kanten!
Varumärke
Beskrivning
En stilren matgrupp som bjuder in till sociala stunder med nära och kära! Matbord Olivia har en smakfull Skandinavisk design och robust utformning. Bordet har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn, rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlade under bordets mitt. Stolsryggen är helklädd i stoppat polyestertyg och benen är i pulverlackerad metall. Skapa ett stilrent blickfång i hemmets hjärta - här hamnar ingen på kanten!
Bord
Diameter: 100 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 44 cm
Djup: 87 cm
Höjd: 53 cm
Diameter: 100 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 44 cm
Djup: 87 cm
Höjd: 53 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22887 |
| Färg | Svart/Ek |
| Diameter | 110 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | MDF,Faner |
| Typ | Matgrupp |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Toppskiva | MDF, Faner |
| Användningsområde | Inomhus |

