Matgrupp Venture HomePalaba med Pobbie Stolar SvartSvart
9 645 kr
30 dagars prisgaranti
Antal Stolar
Beskrivning
Matgrupp Palaba från Venture Home. Matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Matchas med svarta Pobbie matstolar med stolsits i konstläder och svarta stolsben i metall.
Bord
- Längd: 240 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 85,3 cm
- Bredd: 43,5 cm
- Djup: 43 cm
- Längd: 240 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 85,3 cm
- Bredd: 43,5 cm
- Djup: 43 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18008 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 36,8 cm |
| Material | MDF/Metall/Konstläder |
| Serie | Palaba |
| Antal Stolar | 8 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39,5 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Sittbredd | 43,5 cm |
