Beskrivning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Grå, Ljusgrå |
| Rygghöjd | 44,5 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester |
| Serie | Piata |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
