Avlastningsbord Venture Home Rise 80 cmVit/Betong
Rek. pris 1 249 kr
935 kr
917 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Betong

Rise 80 cm
Vit/Betong
917 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett modernt avlastningsbord med metallunderrede och bordsskiva i MDF med trä- eller betonglook. Perfekt att placera under en spegel i hallen, vardagsrummet eller sovrummet för ett snyggt och praktiskt blickfång.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett modernt avlastningsbord med metallunderrede och bordsskiva i MDF med trä- eller betonglook. Perfekt att placera under en spegel i hallen, vardagsrummet eller sovrummet för ett snyggt och praktiskt blickfång.
Mått: 110x30x80 cm.
Det vackra utförandet ger sidobordet en elegant och tidlös känsla, vilket gör det till en perfekt passform för olika inredningsstilar. Rise kombinerar stilren design med genomtänkta detaljer, vilket skapar en enhetlig och balanserad estetik.
Ge ditt rum en touch av stil och elegans med Rise sidobordet. Oavsett om det används som ett praktiskt tillägg bredvid soffan eller som en elegant accent i hallen, kommer Rise att bli ett samtalsämne och lägga till en sofistikerad atmosfär i ditt hem.
Enklare montering krävs.
Det vackra utförandet ger sidobordet en elegant och tidlös känsla, vilket gör det till en perfekt passform för olika inredningsstilar. Rise kombinerar stilren design med genomtänkta detaljer, vilket skapar en enhetlig och balanserad estetik.
Ge ditt rum en touch av stil och elegans med Rise sidobordet. Oavsett om det används som ett praktiskt tillägg bredvid soffan eller som en elegant accent i hallen, kommer Rise att bli ett samtalsämne och lägga till en sofistikerad atmosfär i ditt hem.
Enklare montering krävs.
Dokument
Recensioner
Helén JVerifierad köpare
för 4 månader sedanStabilt, snyggt och snabb leverans.
NataliaVerifierad köpare
för 2 år sedanToppen kvalitet samt snygg färg på Betong. Super nöjd!
Marie HVerifierad köpare
för 2 år sedanMarieVerifierad köpare
för 2 år sedanStabilt, fint och prisvärt!
Helena MVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekt bord att ha i burspråket för att få mer plats för odling av bland annat tomater mitt i vintern. Helt rätt storlek och otroligt fin.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29918-660 |
| Färg | Vit/Betong |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF, Laminat, Stål |
| Typ | Avlastningsbord |
| Serie | Rise |
| Form bord | Fyrkantig |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350118415290 |





