




Sidobord House DoctorNanded Svart Antikvitet
288 kr2 899 kr
Spara 90 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Nanded Svart Antikvitet
288 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett litet sidobord kan vara användbart i ett rum som behöver bordsutrymme. Används House Doctors Nanded om du behöver lite extra förvaringsplats i hemmet. Den enkla, mörka färgen skapar en vacker kontrast och kombinationen av de runda formerna skapar en cool look. Torkas av med en torr trasa. Ingen montering krävs.
Varumärke
Beskrivning
Ett litet sidobord kan vara användbart i ett rum som behöver bordsutrymme. Används House Doctors Nanded om du behöver lite extra förvaringsplats i hemmet. Den enkla, mörka färgen skapar en vacker kontrast och kombinationen av de runda formerna skapar en cool look. Torkas av med en torr trasa. Ingen montering krävs.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 211150101 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Nanded |
| Tillverkarens Art.Nr. | 211150101 |
| Form bord | Rund |
| Vikt | 7,61 kg |
| EAN-nr | 5707644716254 |