Sidobord Venture Home BiancaNougat
Rek. pris 4 899 kr
3 999 kr
3 569 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nougat

Bianca
Nougat
3 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidobord Bianca från Venture Home. Ge vardagsrummet eller hallen ett modernt lyft med det här läckra avlastningsbordet i smakfull look.
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Bianca från Venture Home. Ge vardagsrummet eller hallen ett modernt lyft med det här läckra avlastningsbordet i smakfull look.
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29993-423 |
| Färg | Nougat |
| Längd | 130 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Material | MDF/Fanér |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Bianca |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7340206964212 |



