









Soffbord Venture HomeOlivia 120 cmMocca
Rek. pris 3 559 kr
!
2 425 kr2 455 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Mocca
- Förväntas åter i lager 2026-07-06
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Utforska skönheten och funktionaliteten hos Olivia soffbord. Med generösa dimensioner på 120x60 cm erbjuder detta soffbord gott om plats för att visa upp din favoritdekoration och samla dina ägodelar.
Olivia soffbordet är elegant i sin enkelhet med sin vackra färg och stilrena design. Den iögonfallande estetiken gör det till en perfekt inredningsdetalj för att lyfta fram ditt vardagsrum eller sittgrupp.
Skapa en elegant och modern atmosfär i ditt hem med Olivia soffbordet. Den stilrena och tidlösa designen gör det till en mångsidig möbel som passar perfekt i olika inredningsstilar.
Ge ditt vardagsrum en touch av enkel elegans och låt Olivia soffbordet skapa dina avkopplande stunder och sociala tillställningar.
Skapa en elegant och modern atmosfär i ditt hem med Olivia soffbordet. Den stilrena och tidlösa designen gör det till en mångsidig möbel som passar perfekt i olika inredningsstilar.
Ge ditt vardagsrum en touch av enkel elegans och låt Olivia soffbordet skapa dina avkopplande stunder och sociala tillställningar.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 61197-125 |
| Färg | Mocca |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ben | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Olivia |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220823717 |



