




- Förväntas åter i lager 2026-07-27
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Olivia från Venture Home. Ett charmigt soffbord i en mjuk ljusblå nyans. Perfekt för dig som vill addera en färgklick med stil. Med sin runda form och generösa diameter på 80 cm passar bordet lika bra i små som stora rum.
Det harmoniska uttrycket och de mjuka linjerna gör Olivia till ett naturligt samlingspunkt i vardagsrummet, där estetik möter funktion. Kombinera det med andra delar ur Olivia-serien för en enhetlig och personlig inredning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 62051-555 |
| Färg | Blå |
| Längd | 80 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Djup | 45 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Olivia |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Form bord | Runt |
| EAN-nr | 7340220849694 |
